Bezpieczna jazda


Kursy doskonalenia techniki jazdy to produkt, po który najczęściej sięgają nasi Klienci. Zajęcia skonfigurowane zostały w taki sposób, by każdy uczestnik rozpoczął edukację od podstaw, czyli pozycji za kierownicą. Podczas praktycznych ćwiczeń dowiaduje się jak operować kierownicą, pokonywać zakręty optymalnym torem jazdy, dowiaduje się co to balans samochodu, na czym polega podsterowność i nadsterowność.

Wiedza ta ma pomóc w przewidywaniu, a co za tym idzie, unikaniu trudnych sytuacji na drodze. Kiedy jednak do nich dojdzie... Uczymy jak awaryjnie hamować, omijać przeszkody na drodze, opanować samochód w poślizgu.

Duży nacisk kładziemy na to, by przy sporej dawce praktycznej wiedzy i solidnym treningu, nie zbudować u kursantów poczucia nabycia ponadprzeciętnych umiejętności w prowadzeniu samochodu. Nasze zajęcia dla uczestników są w znacznym stopniu lekcją pokory. Wskazujemy elementy do poprawienia, zwracamy uwagę na zagrożenia i sytuacje, w których najlepszy nawet kierowca może być bezsilny.

Naszym Klientom dajemy również możliwość korzystania ze szkoleń opartych na ćwiczeniach o wyższym stopniu trudności. Kursy doskonalenia techniki jazdy realizujemy dla kierowców samochodów osobowych i dostawczych. Polecamy również szkolenia z zakresu ekonomicznej i ekologicznej jazdy, czyli tzw. eco driving.

Linki (pdf do pobrania):
© Copyright 2011 ABJTK | All Rights Reserved
Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności naszych spółek – Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara i Rallyland.