Sportowa jazda


Wielu kierowców marzy o tym, by zasiąść za kierownicą rajdowego samochodu i wziąć udział w rywalizacji sportowej. Wielu z nich pomogliśmy zrealizować te marzenia. Nasze rajdówki i kadra instruktorów wywodzących się spośród czynnych zawodników to idealna baza do przygotowania atrakcyjnej imprezy motoryzacyjnej.

Z uczestnikami organizowanych przez nas zawodów spotykamy się na nieczynnych lotniskach i obszernych placach gwarantujących pełne bezpieczeństwo. Nasz sztandarowy produkt to „Król Napędów”, czyli rywalizacja samochodami rajdowymi wyposażonymi w różne rodzaje napędu (przednionapędowy Peugeot 206, tylnonapędowe BMW 325 i czteronapędowe Subaru Impreza N12).

Często nasi Klienci, w ramach dodatkowej atrakcji, korzystają z jednego wybranego samochodu rajdowego przy okazji szkoleń i innych imprez motoryzacyjnych. Istnieje możliwość zrealizowania imprezy wg oryginalnego scenariusza.

Ponadto przewidujemy możliwość organizowania indywidualnych szkoleń dla początkujących zawodników.

Zapraszamy do zapoznania się ze scenariuszem imprezy „Król Napędów” (pdf do pobrania).

© Copyright 2011 ABJTK | All Rights Reserved
Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności naszych spółek – Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara i Rallyland.