Tomasz Kuchar


Szanowni Państwo

Samochody i motoryzacja to moja największa pasja. Tak się szczęśliwie złożyło, że tym co kocham zajmuje się na co dzień zawodowo. Od kilkunastu lat rywalizuję na odcinkach specjalnych za kierownicą samochodu rajdowego, ponadto tak jak Wy jestem zwykłym użytkownikiem polskich dróg. Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest mi bardzo bliskie, dlatego wraz z moimi wspólnikami powołałem do życia Akademię Bezpiecznej Jazdy.

W ramach naszej działalności realizujemy kursy doskonalenia techniki jazdy, a także propagujemy zasady eco drivingu. Nasze szkolenia z jednej strony podnoszą umiejętności w prowadzeniu samochodu, z drugiej zaś są lekcją pokory. W bezpiecznym ośrodku pokazujemy jak przeciwdziałać skutkom brutalnej fizyki, która niejednokrotnie doprowadza do utraty kontroli nad samochodem.

Uczymy jak nie dopuszczać do trudnych sytuacji na drodze oraz jak opanować samochód, kiedy jednak do nich dojdzie. Nie jest możliwe, aby wytrenować odpowiednie odruchy przy użyciu symulatorów jazdy, gdzie kursant nie odczuwa przeciążeń, dlatego stworzyliśmy dynamiczny program, który najbardziej realnie odzwierciedla warunki drogowe.

Dodatkowym atutem Akademii są wyselekcjonowani instruktorzy wywodzący się spośród zawodników rajdowych i wyścigowych.

Nasze szkolenia to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne, doskonała atmosfera i bogate zaplecze techniczne.

Zapraszam do Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara

© Copyright 2011 ABJTK | All Rights Reserved
Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności naszych spółek – Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara i Rallyland.