Aktualności
Instruktorzy ABJTK gotowi do startu
Po dużych emocjach podczas Rajdu Karkonoskiego Jakub Gerber, pilot Leszka Kuzaja i Roberta Kubicy, weźmie udział w IV eliminacji Pucharu RallyLand WRC. Za kierownicą Peugeota 206 usiądzie młody kierowca Jakub Brzeziński, który na co dzień w raz z popularnym „Gadułą” jest instruktorem w Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara.

Start załogi ma być przede wszystkim dobrą zabawą oraz treningiem na profesjonalnie przygotowanych trasach RallyLand w Debrznie. Reprezentując barwy JB.Events oraz ABJTK załoga podejmie rywalizację ze „starymi wyjadaczami” Pucharu RallyLand i obiecuje że nie zawiedzie.

Jakub Gerber: Wraz z moim kolegą „Colinem ” z ABJ, postaramy się przede wszystkim dobrze bawić, ale nie zamierzamy wcale odpuszczać. Zatem starzy wyjadacze muszą uważać !! Puchar Rallylandu, to świetna impreza, promuje motorsport, ale także jest doskonałą okazją do podszkolenia swoich umiejętności. Nie dość że przekłada się to na czasy uzyskiwane na odcinkach specjalnych, ale także na bezpieczeństwo na drogach.
 

© Copyright 2011 ABJTK | All Rights Reserved
Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności naszych spółek – Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara i Rallyland.