Aktualności
ABJTK i Bezpieczna Majówka
Akademia Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara na zaproszenie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego wzięła udział w Bezpiecznej Majówce.

Nasz truck i namiot jeszcze chyba nie stawał w tak zacnym miejscu. 2 maja można było spotkać nasz unikatowy zestaw wraz z reprezentantami kadry instruktorskiej na placu przy Dworcu Głównym. Krakowianie i podróżni odwiedzający stolicę Małopolski mogli zajrzeć do nas i wziąć udział w imprezie promującej bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Znależliśmy się w szacownym gronie - swoje mocne reprezentacje wystawiła Wojewódzka Komenda Policji, Państwowa Straż Pożarna, Straż Miejska oraz Krakowskie Pogotowie Ratunkowe. Serdecznie dziękujemy WOjewodzie Małopolskiemu Panu Jerzemu Millerowi za zaproszenie do udziału w tej akcji.

P.S. Gorące podziękowania i pozdrowienia dla pana Marka Pateckiego, krakowskiego dilera Kia za ogromny wkład w przygotowanie naszego stoiska podczas imprezy :)

© Copyright 2011 ABJTK | All Rights Reserved
Zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności naszych spółek – Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara i Rallyland.